עברית english

מחלקה עסקית

 

ליהנות מחוויית ציפורלה דרך מגוון פתרונות תוכן יצירתיים לכנסים, אירועי חברה ואירועים עסקיים

הופעה שלמה בת 90 דקות המספקת לקהל חוויה בימתית מלהיבה, אינטליגנטית ומאוד מצחיקה.
אירוע תיאטרלי העוסק במציאות הישראלית מזווית הומוריסטית ומלאת דמיון. המופע מורכב ממגוון עשיר של ז'אנרים ועובר בטבעיות בין הומור, נונסנס, סטנד אפ, סלפסטיק, סאטירה, אקרובטיקה, סטפס, ריקוד, דרמה וקטעים מוזיקליים.
או כמו שהניו יורק טיימס כתב "הופעה קומית ייחודית וסוחפת"
לבחירה אחד משלושת המופעים המצליחים "התקפת לב", "עקיצה טבעית" "סטריאוטיפי"

קטע בודד או מספר קטעים מתוך ההופעות המשתלבים בתוך הכנס או האירוע. בחירת הקטעים נעשית במשותף תוך התאמה לאופי האירוע וקהל המשתתפים.  הפוגה קומית לא שגרתית שמטרתה להפיח רוח חיים בים המלל, הנאומים והמצגות…
ציפורלה מזמינה אתכם להפוך את האירוע הבא שלכם למיוחד וסוחף באמצעות מגוון פתרונות התוכן היצרתיים, איתם תוכלו להרכיב באופן מודולארי את האירוע הבא שלכם.

מערכון הומוריסטי הנכתב במיוחד ע"י ציפורלה. הטקסט מתגבש לאחר פגישה והבנת הצרכים הספציפיים של הלקוח. המערכון הייעודי יעסוק בסוגיות העדכניות והמהותיות ביותר שלכם – מנקודת המבט של ציפורלה. התוצאה היא חווייה מצחיקה, ייחודית ומפתיעה. לאו דווקא בסדר הזה.

מספר מערכונים המתקיימים בתוך המשרד באווירה משוחררת ולא מחייבת. הפתעה מיוחדת לעובדים וזריקת מרץ לתוך שגרת העבודה הרגילה. אנסמבל ציפורלה מגיע אל משרדי הארגון, עם דגש על התאמת התכנים לצרכי הארגון ושימוש נכון וחכם בחללי המשרד – ליצירת חוויה יוצאת דופן, מפעילת דימיון ומעוררת השראה שהעובדים לא יישכחו במהרה.

מיינד יצירתי

הרצאה מעוררת חיוך והשראה

בשנת 2005 קבוצה של 9 שחקנים מסיימת בית ספר למשחק ומחליטה לעבוד יחד ולהקים תאטרון עצמאי בשם ציפורלה. עד כאן הכל הגיוני פשוט. אבל כשאין לך כסף או ניסיון זה כבר לא כזה הגיוני או פשוט…

לעומת זאת בשנת 2015, תשעת חברי האנסמבל מחליטים לקיים טור הופעות בניו יורק שיימשך 50 ימים ויכלול 50 הופעות בפני קהל ניו יורקי שכבר ראה הכל. בנקודה הזאת הכל כבר באמת מסתבך.

במפגש מרתק, מצחיק ומעורר השראה מספרים חברי ציפורלה על רגע מכונן בהיסטוריה שלהם- הטור בניו יורק. ההרצאה שמועברת בסגנון הייחודי של האנסמבל, מדגימה איך ניתן להתגבר בצורה יצירתית על כל מכשול, והיא שופכת אור על דרכי ההתמודדות עם הקשיים והמהמורות בדרך להגשמת היעד השאפתני.

חזון הפעילות שמוביל את האנסמבל מתחילת פעילותו הוא די שונה וחריג בנוף התאטרון הישראלי. קבוצה של שחקנים שעושה את הכל בעצמה,. החל מלכתוב, לביים, לשחק, להפיק, לשווק, לנהל. וזאת כדי לא להיות תלויים באף אחד, לא מבחינת אמנותית או עסקית.

ההרצאה משלבת גם פעילות מיוחדת עם הקהל והיא מספקת תובנות מעשיות וכלים פרקטיים לכל מי שמעוניין לעשות מעשה ולהתמודד עם אתגר גדול שעל פניו נראה בלתי אפשרי.

כיום ציפורלה נחשבת לאחת ההצלחות הכי גדולות של התאטרון הישראלי הלא ממוסד. היא מציגה 4 מופעים שרצים בהצלחה בארץ ובעולם, זוכה להכרה בינלאומית ומעל מיליון איש כבר צפו בהופעות השונות ב 13 שנות פעילות.

שיטת העבודה של ציפורלה "יצירה מתוך קבוצה" נלמדת במוסדות חינוך נחשבים בארץ ובחו"ל וסדנאות ציפורלה מועברות בחברות הייטק ובתי ספר בכל רחבי הארץ.

צרו קשר:
צביקה רוזןמנהל שיווק
english