עברית english

הרצאה

    מיינד יצירתי – הרצאה מעוררת חיוך והשראה

בשנת 2015 מחליטים חברי ציפורלה לטוס לניו יורק, לטור הופעות שיימשך 50 ימים ויכלול 50 הופעות באולם אחד, באוף ברודווי. פרויקט שאפתני מורכב ותובעני, הגדול ביותר שהקבוצה התמודדה איתו עד כה.

במפגש מרתק, מצחיק ומעורר השראה מספרים 3 מחברי האנסמבל על האתגרים הייחודים שהמסע הזה הציב – מבחינה יצירתית, עסקית וחברתית.

ההרצאה שמועברת בסגנון הייחודי של האנסמבל מאפשרת הצצה אל מאחורי הקלעים של פעילות הקבוצה, והיא מספקת נקודת מבט אחרת על עבודת צוות, יזמות, כשלונות והגשמת חלומות.

כל שלב בהכנת הטור הצריך הכנה יסודית אבל בזמן אמת הסתבר שאי אפשר להתכונן להכל, וגם לזה צריך להיות מוכן. ומבחינה זו המפגש מייצר לא מעט תובנות ועצות מעשיות לכל אחד שניאלץ להתמודד עם פרויקט שעל פניו ניראה גדול מדיי או מורכב מדיי, והיא מדגימה איך מחשבה יצירתית יכולה וחייבת להיות הבסיס לכל פעולה.

האירוע משלב גם פעילות מיוחדת עם הקהל ומקום נרחב לשאלות ותשובות.

אופי העבודה של האנסמבל הוא די שונה וחריג בנוף התיאטרון הישראלי, קבוצה של שחקנים שעושה את הכל בעצמה. החל מלכתוב, לביים, לשחק, להפיק, לשווק, לנהל. וזאת כדי לא להיות תלויים באף אחד, מבחינה אמנותית או עסקית.

 

כיום ציפורלה נחשבת לאחת ההצלחות הכי גדולות של התיאטרון הישראלי הלא ממוסד. היא מציגה 4 מופעים שרצים בהצלחה בארץ ובעולם, זוכה להכרה בינלאומית ומעל מיליון איש כבר צפו בהופעות השונות ב 14 שנות פעילות.

שיטת העבודה של ציפורלה "יצירה מתוך קבוצה" נלמדת במוסדות חינוך נחשבים בארץ ובחו"ל וסדנאות ציפורלה מועברות בחברות הייטק ובתי ספר בכל רחבי הארץ.

 

משתתפים: גל פרדימן, לוטוס אתרוג, אפרת אביב

 

אירועים קרובים:

לוח האירועים המלא
english