עברית english

מחלקה עסקית

ליהנות מחוויית ציפורלה דרך מגוון פתרונות תוכן יצירתיים לכנסים, אירועי חברה ואירועים עסקיים

הופעה שלמה בת 90 דקות המספקת לקהל חוויה בימתית מלהיבה, אינטליגנטית ומאוד מצחיקה.
אירוע תיאטרלי העוסק במציאות הישראלית מזווית הומוריסטית ומלאת דמיון. המופע מורכב ממגוון עשיר של ז'אנרים ועובר בטבעיות בין הומור, נונסנס, סטנד אפ, סלפסטיק, סאטירה, אקרובטיקה, סטפס, ריקוד, דרמה וקטעים מוזיקליים.
או כמו שהניו יורק טיימס כתב "הופעה קומית ייחודית וסוחפת"
לבחירה אחד משלושת המופעים המצליחים "התקפת לב", "עקיצה טבעית" "סטריאוטיפי"

קטע בודד או מספר קטעים מתוך ההופעות המשתלבים בתוך הכנס או האירוע. בחירת הקטעים נעשית במשותף תוך התאמה לאופי האירוע וקהל המשתתפים.  הפוגה קומית לא שגרתית שמטרתה להפיח רוח חיים בים המלל, הנאומים והמצגות…
ציפורלה מזמינה אתכם להפוך את האירוע הבא שלכם למיוחד וסוחף באמצעות מגוון פתרונות התוכן היצרתיים, איתם תוכלו להרכיב באופן מודולארי את האירוע הבא שלכם.

מערכון הומוריסטי הנכתב במיוחד ע"י ציפורלה. הטקסט מתגבש לאחר פגישה והבנת הצרכים הספציפיים של הלקוח. המערכון הייעודי יעסוק בסוגיות העדכניות והמהותיות ביותר שלכם – מנקודת המבט של ציפורלה. התוצאה היא חווייה מצחיקה, ייחודית ומפתיעה. לאו דווקא בסדר הזה.

מספר מערכונים המתקיימים בתוך המשרד באווירה משוחררת ולא מחייבת. הפתעה מיוחדת לעובדים וזריקת מרץ לתוך שגרת העבודה הרגילה. אנסמבל ציפורלה מגיע אל משרדי הארגון, עם דגש על התאמת התכנים לצרכי הארגון ושימוש נכון וחכם בחללי המשרד – ליצירת חוויה יוצאת דופן, מפעילת דימיון ומעוררת השראה שהעובדים לא יישכחו במהרה.

צרו קשר:
צביקה רוזןמנהל שיווק
english